biotebal serum do rzęs

Biotebal serum do rzęs – jak sprawić żeby rzęsy wyglądały rewelacyjnie?

Wiele Pań marzy o długich i gęstych rzęsach, które dodają spojrzeniu zalotności. Często starają się to uzyskać przedłużaniem rzęs, co jednak wiąże się z kosztami, regularnymi wizytami w salonie kosmetycznym i stosowaniem specjalnych kosmetyków. Dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które chciałyby wzmocnić naturalne rzęsy, czy to przed zabiegami, czy po jest biotebal serum do rzęs, wielofunkcyjny kosmetyk o potwierdzonej skuteczności.

Czym jest serum biotebal?

Biotebal serum do rzęs link to specjalistyczny kosmetyk do codziennego stosowania, który daje widoczne efekty już po 3 trzech tygodniach od pierwszego użycia. Dzięki formule Inno – BiBiotin działa na rzęsy kompleksowo, prowadząc do ich pogrubienia, wydłużenia oraz widocznego zagęszczenia.

Biotebal rzęsy xxl efekty

Badania aplikacyjne, przeprowadzone na grupie 25 kobiet przez okres 12 tygodni udowodniło skuteczność serum w kwestii pogrubienia i wzmocnienia rzęs. 76% badanych zauważyło wydłużenie rzęs, natomiast o zagęszczeniu wspomniało 68% respondentek. Wzmocnione rzęsy zauważyło 84% Pań, a stymulacja odrastania wystąpiła u 68% badanych.

biotebal serum do rzęs

Składniki aktywne serum

Serum zawiera całą gamę składników aktywnych, do najważniejszych należą:

  • bimatoprost – jeden z najbardziej cenionych obecnie składników pobudzających wzrost rzęs i hamujący proces ich wypadania,
  • biotyna – inaczej witamina H, która stymuluje porost włosów, w tym rzęs i brwi
  • polisacharydy – mają zdolność do zatrzymywania wody, a tym samym dają efekt nawilżenia i nabłyszczenia,
  • ekstrakt ze świetlika lekarskiego – posiada korzystne działanie na skórę okolic oczu, niwelując opuchliznę i znosząc uczucie zmęczenia. Zapobiega ponadto podrażnieniom.

Biotebal rzęsy xxl zawiera ponadto pantenol, peptydy i ekstrakt z pestek dyni.