Iossi

Co należy wziąć pod uwagę, olejując włosy?

Tak, Iossi kosmetyki są polecane, ale należy co nieco dowiedzieć się na ich temat, jeżeli ktoś chciałby faktycznie zadbać o pełną regenerację swoich włosów. Tak, naturalne olejki do włosów są dobre, ale co z tego, jeżeli będą użytkowane w sposób nieprawidłowy? Lepiej więc nabyć trochę wiedzy, jeżeli ktoś planuje wykonać olejowanie włosów, aby móc naprawdę cieszyć się spektakularnym efektem, który jest w stanie olśnić dużą liczbę osób.

Olejowanie a przetłuszczające się włosy

Tak, na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że jedna rzecz wyklucza drugą. No bo włosy przetłuszczone już są…tłuste, no to po co dawać na nie dodatkową warstwę naturalnego olejku do włosów? Okazuje się, że jest to złe myślenie, a dobrej jakości naturalne olejki, które ma chociażby marka Iossi, są w stanie zahamować produkcję dużej ilości łoju w skórze głowy. Praca gruczołów łojowych zostanie w odpowiedni sposób unormowana – o co zabiega tak duża ilość osób. Należy wybrać tylko odpowiedni rodzaj olejków.

Prawidłowa pielęgnacja włosów

Iossi

Wspominając o olejkach od marki Iossi promocje, czy też z innych firm, należy pamiętać o kilku rzeczach, które mają wspomagać dobrą pielęgnację włosa. A więc:

  • przy włosach przetłuszczonych należy używać do każdego zabiegu mniej niż jedną łyżkę olejku,
  • należy używać delikatnych szamponów, również takich bazujących na naturalnych składnikach,
  • należy unikać wysokich temperatur, jeżeli jest to możliwe, np. suszarek, prostownic, saun – wysoka temperatura odpowiedzialna jest m.in. za nadmierną pracę gruczołów łojowych.

Wprowadzając te kilka kroków w życie, pamiętając o prawidłowej pielęgnacji, można zdziałać cuda. Wystarczy tylko spróbować. Efekty nie będą widoczne po jednym zabiegu, ale już po kilku tygodniach włosy będą wyglądały zupełnie inaczej.