Co podarować przyjaciółce na urodziny?

Jedni uwielbiają kupować prezenty, inni zaś zawsze mają z tym problem. Nie da się ukryć, że utrafienie w czyjś gust i zagwarantowanie sobie, że podarek spodoba się, a nawet wzbudzi wielki entuzjazm, nie jest łatwe. Jednak w przypadku, gdy chce się coś podarować własnej przyjaciółce, jest to o tyle łatwiejsze, że osobę taką doskonale się zna.

Co można wręczyć?

Jeśli chodzi o pomysł na prezent dla przyjaciółki, praktycznie nie trzeba sobie stawiać w tym temacie żadnych ograniczeń. Między tak bliskimi sobie osobami jednej płci nie ma tematów tabu, a więc nie ma też prezentów, które można określić mianem fau pax. To mężczyzna nie może kupić kobiecie miksera, kremu ujędrniającego czy innego praktycznego gadżetu. W wielu przypadkach nie można też wręczać seksownej bielizny, zaś przyjaciółka przyjaciółce może dać praktycznie wszystko. „Praktycznie”, gdyż również w tym przypadku wskazany jest zdrowy rozsądek. Nic nie stoi na przeszkodzie, by podarować krem przeciwzmarszczkowy, ale tylko jeśli przyjaciółki rozmawiają już na takie tematy. Jeśli bowiem ma to być „delikatna” sugestia, by obdarowana zaczęła lepiej dbać o cerę, to lepiej sobie darować.

Coś rozpieszczającego

Prezent, z dowolnej okazji, ale zwłaszcza na urodziny, powinien być czymś, co wzbudzi radość, będzie niekoniecznie bardzo praktyczne, a najlepiej takie, czego obdarowana osoba nie kupiłaby sobie sama. Na pewno świetnym rozwiązaniem będą dobrej jakości kosmetyki. Kobiety w przeciwieństwie do panów mają o tyle łatwiej, że mogą wręczać innym kobietom nie tylko luksusowe perfumy (a nawet można stwierdzić, że nie jest to szczególnie pożądane, gdyż może wzbudzić zażenowanie z powodu dużej wartości prezentu), ale też na przykład kosmetyki pielęgnacyjne. Może to być więc dobra naturalna maska do włosów czy balsam do ciała. Więcej pomysłów na prezent znajdziesz na: https://ecoandwell.pl/pl/blog/pomysl-na-prezent-dla-mamy-zony-przyjaciolki-i-kazdej-innej-kobiety-1533720680.html