zabieg depilacji laserowej

Czy warto poddać się laserowej depilacji w Białymstoku?

Istnieje dzisiaj bardzo wiele sposobów na depilację owłosienia. Jednakże, większość z nich to metody, które trzeba bez końca powtarzać. Inaczej jest jednak z depilacją laserową. Jak się okazuje, kilkukrotne wykonanie laserowej depilacji w Białymstoku może sprawić, że już nigdy więcej owłosienie nie będzie problemem.

Powtarzalność i skuteczność

Jak wspomniano, profesjonalny zabieg depilacji laserowej w Białymstoku również musi być powtarzany. Niemniej jednak, liczba powtórzeń jest ograniczona. Rzecz w tym, że po wykonaniu odpowiedniej ich liczby, dalsza depilacja nie jest już potrzebna. Jak wiele razy trzeba powtarzać depilację laserową? Zależy to od siły włosów klientki. Konkretnie chodzi tutaj o mieszki włosowe. Co ciekawe, laserowa depilacja Białystok skuteczniejsza jest wtedy, gdy włosy są mocne. Rzecz w tym, że w takiej sytuacji pochłaniają one o wiele więcej energii świetlnej pochodzącej z lasera. Tym samym, mieszek włosowy atakowany jest ze zdecydowanie większą siłą.

Co zrobić przed zabiegiem?

Warto zauważyć, że zanim zostanie przeprowadzona laserowa depilacja w Białymstoku, pacjentka powinna się odpowiednio przygotować. Przede wszystkim, konieczne jest zagojenie wszelkich podrażnień na skórze. Nie można się również opalać przez co najmniej kilka tygodni przed zabiegiem.