Alfaparf

Czym cechują się kosmetyki Alfaparf?

Alfaparf Milano to marka stosowana w najlepszych salonach fryzjerskich i dostępna wyłącznie w specjalistycznych sklepach. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością i doskonałą skutecznością. Firma pracuje we własnych laboratoriach, w których powstają specjalne formuły- ulepszane i wzmacnianie, by jeszcze lepiej odżywiać i pielęgnować włosy. Marka powstała we Włoszech, skąd rozszerza swoje zasięgi na pozostałe kraje Europy, oferując doskonałą jakość i innowacyjność w podejściu do pielęgnacji włosów.

Alfaparf – styl, innowacyjność, tradycja

Alfaparf

Firma skupia się na szybkim rozwoju w oparciu o nowoczesne technologie, dostarczając jednocześnie produktów najwyższej jakości. W związku z tym poszukuje rozwiązań, które zrewolucjonizują rynek kosmetyczny i pielęgnację włosów. Ponadto łączy w swojej produkcji tradycyjne metody i sprawdzone rozwiązania, co łącznie zapewni wyjątkowy efekt przekładający się na skuteczność kosmetyków i wyraźną poprawę kondycji włosów.

Serie kosmetyków – dostosowana do specyficznych potrzeb włosów

Kosmetyki do włosów Alfaparf to kilkanaście linii preparatów, które zostały podzielone na przejrzyste kategorie ze względu na swoje kluczowe zastosowanie i specyficzne działanie. W związku z tym w kategorii produktów pielęgnujących znajdują się między innymi nabłyszczająca Semi di Lino, naturalna oparta na śródziemnomorskich roślinach Precious Nature,  czy bazowa Pigments. Marka oferuje również dedykowaną linię produktów do keratynowego prostowania pasm i ich kompleksowej pielęgnacji po tym zabiegu – Lisse Design (Keratin Therapy). Ponadto marka wyróżnia się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Mimo wysokiej jakości produktów ceny są stosunkowo niskie. Dzięki temu profesjonalne preparaty mogą być używane w salonach fryzjerskich, nie nadwyrężając znacząco budżetu.