d'alchemy kosmetyki

D’alchemy- holistyczne podejście do pielęgnacji

D’Alchemy jest od kilku lat wiodącą polską marką kosmetyczną, która w swojej ofercie proponuje kosmetyki naturalne pozbawione syntetycznych dodatków. Dodatkowo są odpowiednie dla wegan i wegetarian, a specjalna linia anti- aging pozwala kompleksowo zadbać o potrzeby skóry dojrzałej. Skuteczność naturalnych składników roślinnych została potwierdzona badaniami klinicznymi. W ten sposób marka d alchemy łączy w sobie staranność, nowoczesność, jak i tradycję, czego efektem jest wyjątkowo skuteczna seria kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.

D’alchemy kosmetyki dla każdego typu skóry

Receptura kosmetyków marki d’Alchemy jest starannie opracowana, dlatego wykazuje potwierdzoną badaniami skuteczność w pielęgnacji następujących typów cery:

  • wrażliwej,
  • suchej,
  • dojrzałej, rozwiązując kluczowe ich problemy.

Niniejszy sposób działania pozwala tworzyć kosmetyki, które cechują się holistycznym podejściem, a jednocześnie naturalnym i bezpiecznym dla skóry składem. Naturalny skład sprawia, że kosmetyki d alchemy są również bezpieczne dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

d'alchemy kosmetyki

Alchemy kosmetyki – bezpieczne opakowanie

Kosmetyki marki D’alchemy to przede wszystkim naturalny skład, ale również estetyczne opakowanie. Zwykle znajdują się w szkle biofotonicznym, ale również w butelkach PET lub aluminiowych tubach, które zabezpieczają kosmetyki przed czynnikami zewnętrznymi, szczególnie promieniowaniem UV, tym samym przedłużając ich przydatność do użycia i zachowując jego właściwości. Wszystkie zastosowane materiały są biodegradowalne, dzięki czemu są również bezpieczne dla środowiska naturalnego.