baza kauczukowa

Dlaczego bazy kauczukowe są wybierane tak chętnie?

Baza kauczukowa jest produktem, który nie tylko prezentuje się na paznokciach bardzo elegancko, ale także sprawia, że płytka paznokcia staje się wzmocniona i mniej podatna na uszkodzenia. To dlatego tak wiele osób, które wykonują manicure samodzielnie w zaciszu domowym, stara się stawiać właśnie na ten produkt, bo nakłada się go łatwo, ale także dzięki właściwościom utwardzającym, jest w stanie przedłużyć trwałość manicure. Możemy więc nosić go długi czas, bo prezentuje się on w nienagannym stanie.

Jaka baza kauczukowa do paznokci nam się sprawdzi najlepiej?

Baza kauczukowa, która sprawdzi nam się najlepiej, to przede wszystkim produkt o odpowiedniej konsystencji, ale także o odpowiednim odcieniu. Wiele marek ma w swoim asortymencie bazy kauczukowe, co powoduje, że możemy liczyć na łatwą dostępność i zakup produktu w odpowiadającej nam cenie. Mamy do wyboru bazy:

  • w odcieniu delikatnego, mlecznego różu idealnego do frencza, 
  • brudnego, kryjącego różu i beżu, który może zastąpić lakier hybrydowy, 
  • transparentne bazy idealne pod lakier hybrydowy. 

Jak prawidłowo nakładać bazy kauczukowe?

Bardzo ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o bazy kauczukowe, jest jej umiejętne nałożenie. Musimy nie tylko przed nałożeniem produktu zadbać o wygląd i nawilżenie skórek, ale także poruszać dłonią tak, aby produkt miał szansę sam się wypoziomować. Jest to bardzo ważne, kiedy chcemy mieć pewność, że baza będzie prezentować się dokładnie tak, jak tego chcemy. Umiejętnie nałożona baza może rzeczywiście zastąpić nam lakier hybrydowy, bo całość będzie prezentować się niezwykle elegancko. Bardzo ważnym czynnikiem jest fakt, że możemy za pomocą bazy przedłużyć paznokieć, a samopoziomujące właściwości produktu sprawią, że nie będzie potrzeby jego piłowania, aby cały manicure wyglądał świetnie. Możemy więc dzięki temu oszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze, jeśli chodzi o wykonywanie manicure w domowym zaciszu samodzielnie. Warto więc na nią postawić, bo najpewniej sprawdzi nam się doskonale.