Dlaczego warto zamontować sobie kolczyk w cipce?

Czy zastanawiałyście się kiedykolwiek, dlaczego warto zamontować sobie kolczyk w cipce? Z tym pytaniem boryka się coraz więcej kobiet. Nic dziwnego- w końcu coraz więcej osób jest świadomych swojej seksualności, a co za tym idzie, chce polepszyć jakość swojego życia intymnego. Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym pytaniom i pokazać wam, dlaczego warto zamontować sobie kolczyki w cipce.

Kolczyki intymne, czyli niezapomniane doznania w czasie seksu

Nie ma co się oszukiwać, w przypadku kolczyków intymnych nie ma tu praktycznie mowy o biżuterii typowo ozdobnej- co prawda kolczyki mogą być wykonane z metali szlachetnych, oraz mieć ozdobne kształty, no ale umówmy się- to nie jest ich podstawowa rola. Wiele z was zapewne zastanawia się w tym momencie, dlaczego więc kobiety decydują się na piercing okolic intymnych. Odpowiedź wbrew pozorom jest bardzo prosta- chodzi po prostu o przyjemność. I co prawda zabieg sam w sobie nie należy do przyjemnych, za to efekty po potrafią to wynagrodzić.

Niezapomniany orgazm

Mówiąc wprost- kolczyk zamontowany w okolicach intymnych sprawia, że dodatkowo stymuluje on wejście do pochwy oraz łechtaczkę. To z kolei sprawia, że po pierwsze możemy szybciej osiągnąć orgazm, po drugie może on być dużo silniejszy niż bez kolczyka. Dlatego też, jeżeli zależy wam nie tylko na urozmaiceniu waszych łóżkowych igraszek, ale też macie problemy z osiągnięciem orgazmu standardowymi metodami, to kolczyk w cipce może być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, dzięki któremu osiągniecie orgazm. Zainteresowani? Po więcej informacji zapraszam tu https://crazyneedles.pl/pl/menu/kolczyki-intymne-168.