garnier olia rozjaśniacz

Garnier olia rozjaśniacz – jak działa?

Rozjaśniacz do włosów to specjalistyczny produkt, który otwiera łuski włosa, aby wymywać z nich pigment. W ten sposób narusza ich gładką warstwę, przepuszczając przez nią środek wybielający. Preparaty mają w swoim składzie przede wszystkim utleniacze, które wnikające w głąb włókna włosa, pozbawiając je w ten sposób pigmentu. Produkt stosowany jest przez fryzjerów, dlatego dostępny jest w ofercie wszystkich marek produkujących kosmetyki do włosów.

Rozjaśniacz garnier olia – dekoloryzacja bez zniszczeń

Rozjaśniacz Garnier Olia do włosów pozwala na skuteczną dekoloryzację, nie niszcząc włosów. W jego składzie nie ma amoniaku, dlatego nie wysusza włosów w przeciwieństwie do innych produktów tego rodzaju. W składzie rozjaśniacza znajdują się natomiast pielęgnujące olejki, które wykazują właściwości ochronne przed uszkodzeniami. Starannie skomponowany skład, lekka formuła, jak i prosta aplikacja sprawiają, że rozjaśniacz garnier olia może być również stosowany podczas domowej dekoloryzacji. Producent wskazuje, że najważniejsze atuty produktu to:

garnier olia rozjaśniacz
  • przenikanie farby do głębokich warstw włosa,
  • pielęgnacja struktury włosa bez zniszczeń,
  • wygładzenie i zmiękczenie włosów,
  • kremowa konsystencja ułatwiająca aplikację farby.

Produkt marki garnier olia rozjaśniacz cechuje się kremową konsystencją, dzięki czemu preparat łatwo się rozprowadza i uniemożliwia spływanie z włosów. Sprawdza się nawet w przypadku siwych kolorów. Pozostawia włosy miękkie i delikatne w dotyku, a także błyszczące w promieniach słońca.

Rozjaśniacz garnier olia – efekty stosowania

Rozjaśniacz marki Garnier sprawdza się zarówno w profesjonalnych salonach fryzjerskich, jak i w zaciszu domowym. Zapewnia długotrwałe, intensywne rozjaśnienie koloru od nasady po same końce. Całkowicie pokrywa siwe włosy, nadaje im gładkość i sprężystość. Sprawia, że stają się miękkie i pełne blasku.