pomadki Lovely

Jak dobrać kolor pomadki Lovely? Krótki poradnik

Wiele kobiet uważa, że pomadka Lovely znacząco poprawia wygląd. Nie ma wątpliwości, że ładnie pomalowane usta dodają pewności siebie i pięknie się prezentują. Warunkiem jest to, aby odpowiednio dobrać odcień, co pomoże w uzyskaniu najlepszego efektu. Na co zwrócić uwagę, jeśli planujemy zakup pomadki Lovely? Podpowiadamy w poniższym poradniku.

Szminka dopasowana do koloru włosów

Nie są to oczywiście określone zasady, do których koniecznie trzeba się stosować. Istnieją jednak ponadczasowe połączenia, które świetnie się ze sobą komponują, dlatego warto z nich skorzystać. Pomadki Lovely posiadają szeroką gamę odcieni, co ułatwia wybór. Dla blondynek idealnie sprawdzą się chłodne róże, intensywne fuksje lub beże. Brunetki powinny zdecydować się na kolory wpadające w jasny róż lub malinę. Kobiety o rudych włosach dobrze zaprezentują się w odcieniach brązu lub bordo na ustach. Natomiast czekoladowy brąz i ciemny róż to odpowiednie barwy dla szatynek.

Kształt ust a kolor szminki

Wybierając spośród kolorów pomadek Lovely, możemy kierować się kształtem ust jako wyznacznikiem do dokonania wyboru. Jak więc dobrać kolor pomadki do kształtu i rozmiaru ust? Należy pamiętać, że ciemne kolory i matowe wykończenia mogą sprawiać wrażenie, jakby optycznie pomniejszały rozmiar ust. Dlatego też dla kobiet o drobnych wargach polecane są jasne kolory z odrobiną blasku.

pomadki Lovely

Typ urody w wyborze szminki

Szminki Lovely są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Dlatego też, kobiety mające ciepły typ urody zdecydowanie powinny wybrać pomadkę w ciepłych odcieniach. Doskonale skomponuje się ona z ich karnacją i będzie wyglądała w pełni naturalnie. Dla pań o chłodnym typie urody polecane są szminki o chłodnym odcieniu. Zawsze warto pamiętać, że odpowiednio dobrany makijaż podkreśli piękno i uwydatni atuty.