kapsułki

Jak działa ducray anacaps reactiv?

Suplement diety ducray anacaps reactiv to specjalistyczny preparat, który w swoim składzie zawiera między innymi: witaminę B6, żelazo, niacynę i biotynę, czyli składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu i odżywienia włosów i paznokci. Preparat znajduje zastosowanie wśród osób, które pragną uzupełnić niedobory powyższych składników, jak i zadbać o zdrowe i mocne włosy oraz paznokcie. W opakowaniu znajduje się 30 kapsułek, które wystarczają na miesięczną kurację.

Ducray anacaps reactiv – skład

Preparat zawiera składniki odżywcze, które wspierają dobrą kondycję włosów i paznokci, a także układ nerwowy. Najważniejsze składniki preparatu to:

ducray anacaps reactiv
  • żelazo. Zwiększa produkcję czerwonych krwinek i hemoglobiny, wspiera transport tlenu w organizmie,
  • niacyna. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, niweluje uczucia zmęczenia i znużenia.
  • biotyna. Poprawia kondycję włosów i skóry, wspiera pracę układu nerwowego,
  • witamina B6. Wspiera pracę układu nerwowego, redukuje uczucia zmęczenia i znużenia oraz reguluje aktywność hormonalną,
  • witamina E. Zabezpiecza komórki przed stresem oksydacyjnym.

 Ducray anacaps reactiv – jak stosować?

Suplement diety ducray anacaps reactiv dostępny tutaj przeznaczony jest do codziennego stosowania. Należy przyjmować go codziennie rano, popijając obfitą ilością wody (co najmniej 200 ml). Kuracja powinna trwać przez trzy miesiące. W razie potrzeby można ją przedłużyć lub kontynuować po przerwie. Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Niewskazane jest przekraczanie dziennej dawki.