dermedic

Jak działają produkty dermedic?

Dermedic to polska marka kosmetyków, która wyróżnia się wysoką jakością i doskonałą skutecznością. Starannie opracowane formuły powstają w oparciu o wiedzę doświadczonych ekspertów z dziedziny biotechnologii, dermatologii i kosmetologii. Połączenie starannie wyselekcjonowanych składników, wiedzy specjalistów, jak i troski o skórę klientów zapewniają idealną pielęgnację wszystkich typów skóry wrażliwej. 

Kosmetyki Dermedic – rodzaje

Marka Dermedic oferuje szeroki wybór specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji skóry i włosów, które podzielone są na linie produktów o specyficznym działaniu na konkretne problemy. W asortymencie znajdują się między innymi:

  • kremy do twarzy,
  • żele pod prysznic,
  • szampony do włosów,
  • chłodzące kremy po opalaniu,
  • mydło do rąk,
  • płyny micelarne.
dermedic

Kosmetyki Dermedic – zastosowanie

Kosmetyki Dermedic znajdują szczególne zastosowanie w przypadku skóry wrażliwej i atopowej, która zmaga się z problemami skórnymi. Wszystkie produkty powstają w specjalistycznych laboratoriach i poddawane są testom klinicznym. Bazują na starannie pozyskiwanej wodzie hipertermalnej, która skutecznie łagodzi podrażnienia skóry i jednocześnie głęboko ją pielęgnuje. Skład poszczególnych preparatów różni się w zależności od linii produktów i jego działania na skórę. W asortymencie sklepu ByHealth dostępne są między innymi kosmetyki regenerujące, nawilżające, wspierające barierę ochronną skóry, nawadniające czy dla skóry atopowej. Wszystkie wykazują delikatne, choć skuteczne działanie i nie wywołują żadnych reakcji alergicznych czy uczuleniowych, dlatego są odpowiednie dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień.