krem ochronny Eeny Meeny

Jak zadbać o dojrzałą skórę? – Krem z filtrem wyrównujący koloryt

Od kremu na dzień wymaga się bardzo dużo – musi on nie tylko dobrze nawilżać, ale również chronić przed czynnikami zewnętrznymi i nadawać się jako podkład pod makijaż. Nie mniej ważne są jego inne właściwości, które sprawią, że twarz będzie wyglądać promieniście i po prostu ładnie. Dobry krem nie jest więc prostą sprawą, tym bardziej że każda cera ma bardzo indywidualne wymagania.

Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi

Poza tym, że krem na co dzień powinien być dobrany adekwatnie do potrzeb skóry, musi także odznaczać się pewnymi, uniwersalnymi właściwościami. Należy do nich między innymi ochrona przed promieniowaniem UV. Niestety słońce to czynnik, który może bardzo przyspieszać starzenie się skóry, a nawet wpływać na powstawanie przebarwień. Eeny Meeny SPF 50 to krem z wysokim filtrem, który zapewnia dobrą ochroną przez cały dzień. Poza tym jest on wzbogacony żółtymi i brązowymi pigmentami, które mają za zadanie wyrównywać koloryt cery i zapewnić satynowe wykończenie.

Właściwości odżywcze kremu SPF 50 Eeny Meeny

Krem ochronny do twarzy Eeny Meeny to także dobry sposób na dogłębne nawilżenie skóry – zawiera on takie składniki aktywne, które wpływają na magazynowanie wody w skórze, czym nie tylko zapewnia się lepsze nawilżenie, ale również jędrność. Są to między innymi emolienty, a także prebiotyki, które dbają o naturalną mikroflorę skóry. Poza tym kosmetyk zawiera również wiele innych naturalnych składników, a także jest bardzo ubogi w substancje zapachowe, które mogą wywoływać podrażnienia.

Jako baza pod makijaż

Krem na dzień powinien również posiadać właściwości, które pozwolą go na wykorzystanie jako podkładu. Jak zapewnia producent, krem SPF 50 Eeny Meeny może być z powodzeniem stosowany jako baza pod makijaż. Jest lekki, dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego nalotu. Należy go jednak nałożyć na twarz co najmniej 20 minut przed wykonaniem makijażu. Na codzienną pielęgnację kremem ochronnym do twarzy Eeny Meeny powinny przede wszystkim zdecydować się dojrzałe kobiety – ma ona także właściwości przeciwzmarszczkowe.