jeden z popularnych ostatnio pędzelków do brwi

Jaki pędzelek do makijażu brwi wybrać dla osób początkujących?

Wysokiej jakości pędzelek do brwi powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety, dlatego też tym bardziej warto poświęcić nieco czasu, aby wybrać odpowiedni model (zwłaszcza że ich wybór na rynku jest coraz szerszy – sprawdź np. kategorię pędzelki do brwi w drogerii Cocolita). W dużej mierze to właśnie ergonomiczny pędzel umożliwia szybkie i wygodne nałożenie kosmetyku na brwi. Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych kobiet, które często nakładają wosk, cienie albo specjalne pomady do brwi.

Jakie są najpopularniejsze pędzelki do makijażu brwi

Na półkach sklepowych można znaleźć bardzo wiele różnych rodzajów pędzelków do brwi, dlatego też tym bardziej warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście skośny pędzel do brwi, dzięki któremu można precyzyjnie podkreślić łuk brwiowy i rewelacyjnie go zaznaczyć. W kosmetyczce powinien znaleźć się również podłużny pędzelek do brwi, który idealnie sprawdzi się zwłaszcza przy konturowaniu. Jest to najlepszy wybór dla pań, które bardzo często nakładają dwa różne kolory o zupełnie innym odcieniu. Nie można zapominać także o niezawodnych pędzelkach ze spiralnym grzebykiem, dzięki którym błyskawicznie można uzupełnić wszelkie ubytki i idealnie ułożyć włoski. Pędzelek do makijażu brwi tego typu doskonale nadaje się również do wyczesania nadmiaru kosmetyku z łuku brwiowego.

Jak malować brwi pędzelkiem?

Wybranie porządnego pędzelka to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważne jest również to, aby prawidłowo wykonać makijaż. Na samym początku warto skupić się na dokładnym oczyszczeniu brwi. W zadaniu tym pomóc może niezawodny płyn micelarny. Pierwszym etapem makijażu jest naniesienie transparentnego pudru, dzięki któremu zdecydowanie łatwiej będzie utrzymać kosmetyki kolorowe. Aby usunąć nadmiar pudru warto wykorzystać puchaty pędzel do brwi. Sam makijaż najlepiej zacząć od zaznaczenia dolnej linii. Najwygodniej zaznaczać kontur od spodu brwi, rysując delikatne linie. Kluczem do sukcesu jest to, aby zachować naturalny kształt brwi. Puchaty pędzelek do makijażu brwi jest najprostszym sposobem na pozbycie się prześwitów.