sztuczne rzęsy

Jak dopasować sztuczne rzęsy do oczu?

Na samodzielne przedłużanie rzęs decyduje się wiele osób biorących udział w imprezach i uroczystościach. Możliwość zakupu odpowiednich akcesoriów i doczepienia ich we własnym domu pozwala w łatwy sposób nadać swojemu makijażowi wyjątkowego wyglądu. Chcąc, aby efekty były zadowalające należy jednak dopasować rzęsy w przemyślany sposób. Jak tego dokonać?

Read More

Tunele w uszach – jak zacząć?

Jest wiele rodzajów piercingu, jednak żaden nie przyciąga wzroku, a u niektórych nie budzi kontrowersji, tak jak tunele w uszach. Tunele, czyli rozciągane (w tym wypadku w płatkach uszu) otwory, w których umieszczane są następnie metalowe, lub sylikonowe ozdoby. Jak więc założyć swój pierwszy tunel piercing? Na co uważać, aby uniknąć niepożądanych blizn i infekcji?

Read More
pilniczki do paznokci

Pilniczki do paznokci – czym są i jak ich używać?

Wiele osób twierdzi, że paznokcie mówią dużo o człowieku. Trudno wykazać ile w tym prawdy, ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że paznokcie są jednym z najbardziej wyróżniających się elementów ciała i ludzie bardzo często na nich skupiają swoją uwagę. Dlatego też pielęgnacja paznokci jest tak powszechna, a w drogeriach praktycznie zawsze można znaleźć kosmetyki i […]

Read More
stoooopy

Pedicure na stopy

Na czym polega manicure – chyba wszyscy doskonale wiedzą. Podobnie jest, jeżeli chodzi o pedicure. Tylko, że warto wiedzieć, iż w obecnych czasach ma się dostęp do różnego rodzaju zabiegów, które wykonywane są na stopy.

Read More

Pedicure

Każdy marzy o pięknych paznokciach. Zarówno na dłoniach, jak i stopach. Do stóp przywiązujemy zazwyczaj mniejszą wagę, co jest spowodowane zazwyczaj tym, że po prostu nie mamy wystarczająco czasu. Świetnym pomysłem dla zapracowanych, będzie pedicure hybrydowy, który zapewni trwały kolor, nawet przez kilka tygodni.

Read More

Kolczyki kółeczka, jak je wykorzystać?

Zdecydowanie kolczyki kółeczka są obecnie najczęściej wybierane przez dużą grupę klientów. Możemy bowiem liczyć na bardzo delikatny efekt, lub w połączeniu z różnymi wielkościami, kółka dadzą nam intensywną ozdobę widoczną gołym okiem. Wszystko zależy od tego, jakie mamy oczekiwania i jaki efekt chcemy ostatecznie osiągnąć dla siebie. Warto jednak nauczyć się, jak je ze sobą […]

Read More