sztuczne rzęsy

Jak dopasować sztuczne rzęsy do oczu?

Na samodzielne przedłużanie rzęs decyduje się wiele osób biorących udział w imprezach i uroczystościach. Możliwość zakupu odpowiednich akcesoriów i doczepienia ich we własnym domu pozwala w łatwy sposób nadać swojemu makijażowi wyjątkowego wyglądu. Chcąc, aby efekty były zadowalające należy jednak dopasować rzęsy w przemyślany sposób. Jak tego dokonać?

Read More

Tunele w uszach – jak zacząć?

Jest wiele rodzajów piercingu, jednak żaden nie przyciąga wzroku, a u niektórych nie budzi kontrowersji, tak jak tunele w uszach. Tunele, czyli rozciągane (w tym wypadku w płatkach uszu) otwory, w których umieszczane są następnie metalowe, lub sylikonowe ozdoby. Jak więc założyć swój pierwszy tunel piercing? Na co uważać, aby uniknąć niepożądanych blizn i infekcji?

Read More
pilniczki do paznokci

Pilniczki do paznokci – czym są i jak ich używać?

Wiele osób twierdzi, że paznokcie mówią dużo o człowieku. Trudno wykazać ile w tym prawdy, ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że paznokcie są jednym z najbardziej wyróżniających się elementów ciała i ludzie bardzo często na nich skupiają swoją uwagę. Dlatego też pielęgnacja paznokci jest tak powszechna, a w drogeriach praktycznie zawsze można znaleźć kosmetyki i […]

Read More