Kerastase

Kerastase – kosmetyki dla zdrowych i pięknych włosów

Keraste to bogata linia wysokiej klasy kosmetyków do włosów od lidera w tej dziedzinie, czyli znanej na całym świecie marki L’Oreal. Wszystkie oferowane kosmetyki do pielęgnacji można kupować pojedynczo, a także w zestawach. Wśród produktów można znaleźć odżywki, maski, szampony i olejki. Każdy z produktów powstał w odpowiedzi na potrzeby osób z włosami normalnymi, suchymi, zniszczonymi czy przetłuszczającymi się, dlatego pod względem koniecznego działania- wybór można personalizować.

Włosy rozjaśniane i farbowane

Dla włosów osłabionych i rozjaśnianiem zdecydowanie sprawdzą się serie Blond Absolu oraz Chroma Absolu, które znajdziesz na https://bellita.pl/kerastase. Dla poprawienia gęstości świetnie sprawdzi Densifique, a w przypadku włosów zniszczonych farbowaniem warto sięgnąć po Resistance Force Architecture. W przypadku chęci osiągnięcia efektu głębokiej regeneracji włosów najbardziej trafnym produktem będzie Chronologiste. Jest to pielęgnacja i głęboka rewitalizacja w obszarze skóry głowy jak i włosów. Dzięki aktywnym składnikom, takim jak witamina E, kwas hialuronowy i cząsteczce Abiyssine działa przeciwstarzeniowo i minimalizując puszenie się włosów. 

Problematyczna skóra głowy

Osoby zmagające się z łupieżem mogą bez obaw sięgnąć po linię kosmetyków Symbiose, która szybko pomoże pozbyć się problemu na długo. W linii Symbiose znajdują się kosmetyki dla osób z suchą i przetłuszczającą się skórą głowy. Dzięki nim włosy nie tylko staną się piękne i błyszczące, poprawi się także stan skóry, a łupież przestanie być problemem.

W zależności od potrzeb można znaleźć produkt który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające osoby, zarówno o te chcące poprawić wygląd i kondycję włosów, jak i te, które starają się poprawić stan skóry głowy. Ożywiony kolor, pełniejszy blask i regeneracja są gwarantowane w przypadku włosów falowanych, kręconych i prostych.