Kolczyk twister – uniwersalny i efektowny.

Kolczyki to bardzo oryginalna i ładna ozdoba ciała. Nic dziwnego, że tyle osób decyduje się na przekłucie! Możliwości na nowe dziurki nie brakuje, a na dodatek do każdej można wybrać inny kolczyk. Jednym z najfajniejszych typów tej biżuterii jest twister piercing.

To bardzo uniwersalny wybór, który sprawdza się w uchu czy w wardze, a na dodatek wygląda bardzo wyjątkowo. Jaki kolczyk typu twister wybrać i gdzie można go nosić? 

Uniwersalne kolczyki twistery – gdzie je nosić, aby wyglądały ładnie?

Choć kolczyk twister kojarzy się głównie z noszeniem go w wardze i uchu, to wcale nie są jego jedyne możliwości! Bardzo ładnie prezentuje się także w pępku czy nosie, a dla odważniejszych osób sprawdzi się także w miejscach intymnych. W przypadku ust sprawdza się przy każdym przekłuciu, wygląda efektownie na przykład przy snake bites czy cyber bites. Należy jednak pamiętać, że przed zmianą kolczyka na twister, przekłucie musi się bardzo dobrze wygoić, ponieważ ten rodzaj biżuterii wykonywany jest zazwyczaj ze stali chirurgicznej, która może podrażnić ranę. 

Twister piercing – jaki wzór kolczyka wybrać?

Twistery występują w naprawdę wielu wzorach i kolorach. Nawet te najzwyklejsze mogą mieć różnie rozmieszczone zaokrąglenia, może być ich więcej lub mniej, a oprócz tego można zdecydować się na zwykłą stal lub złoto czy srebro. Jeśli kolczyk będzie kupowany do już zagojonego przekłucia, to śmiało można wybierać dowolny materiał i kierować się jedynie własnym gustem. Twistery zazwyczaj wyróżniają się efektownymi zakończeniami, które zdobione są cyrkoniami, kolorowymi kulkami czy nawet małymi kostkami do gry.