podkład Asoa Sunny Day

Kosmetyki ASOA do naturalnej pielęgnacji

Osoby, które stawiają na pielęgnację naturalną bardzo często stają przed dylematem. Jakie kosmetyki wybrać, by faktycznie nie zawierały chemii, a jednocześnie były naprawdę skuteczne i odpowiadały problemom ich skóry? W tym wypadku pomogą naturalne kosmetyki Asoa.

Kosmetyki Asoa – charakterystyka

Kosmetyki Asoa wyróżniają się tym, że to polskie kosmetyki. Marka pochodzi z naszego kraju i w gruncie rzeczy jest niewielką rodzinną firmą – manufakturą, która do produkcji nie używa zaawansowanego przemysłu. To proste technologie opracowane przez dwóch zapalonych miłośników kosmetyków naturalnych. Asoa dzięki temu ma w sobie coś wyjątkowego.

To przede wszystkim produkty, które są przeznaczone do pielęgnacji ciała – balsamy, masła i kule do kąpieli. Ich podstawą są naturalne olejki różnego rodzaju, które są sprowadzane z organicznych upraw w Afryce i Azji.

Kosmetyki naturalne Asoa – pielęgnacja bez chemii

W składzie kosmetyków naturalnych Asoa nie znajdziesz żadnych związków chemicznych. Zbędne sztuczne aromaty zostały zastąpione naturalnymi olejkami eterycznymi, a konserwanty – witaminą E.

To sprawia, że kosmetyki Asoa mogą spokojnie kupować osoby, które chcą zadbać o środowisko i nie chcą traktować swojej skóry niepotrzebną chemią. Produkty nie są testowane na zwierzętach, co jest kolejny ważnym plusem.