Lierac

Kosmetyki Lierac – dlaczego warto je stosować?

Francuska marka Lierac tworzy kosmetyki już od 1975 roku. Są one opracowywane we własnym laboratorium badawczym współpracującym z innymi instytucjami naukowymi. Preparaty są bardzo skuteczne i spełniają wszystkie rygorystyczne wymogi, co potwierdzają liczne badania i testy.

Marka Lierac – wysoka jakość

W kosmetykach marki Lierac dochodzi do połączenia naturalnych substancji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Połączenie wiedzy medycznej z nowatorskim wykorzystaniem naturalnych związków sprawia, że preparaty są wyjątkowo efektywne. Bardzo często są wypuszczane na rynek nowe innowacyjne produkty Lierac, które cieszą się dużą popularnością. W laboratoriach Lierac każda roślina jest bardzo dokładnie analizowana, aby wykorzystać wszystkie jej detale zawierające najbardziej aktywne cząsteczki.

Lierac

Lierac – kuracja przeciwstarzeniowa

Kosmetyki marki Lierac od Byhealth zapobiegają starzeniu się skóry, są w stanie odwrócić proces starzenia komórkowego. Zawierają duże stężenie związków aktywnych, które umożliwiają proces regeneracji komórek skóry. Kremy wchodzące w skład serii przeciwstarzeniowej mają na celu przede wszystkim:

 – przywrócenie gęstości i elastyczności skóry,

 – zniwelowanie przebarwień i wyrównanie kolorytu cery,

 – wypełnienie i wygładzenie zmarszczek.

Regularne stosowanie kuracji Lierac wzmacnia jej efekty i powoduje, że po 28 dniach skóra jest zregenerowana.