kosmetyki nature queen

Kosmetyki Nature Queen

Nature Queen to wyprodukowane w Polsce kosmetyki do ciała i twarzy, które są ekologiczne, w pełni naturalne a przy tym odznaczają się wysoką jakością. W znacznej większości są także wegańskie.

Jakość

W Nature Queen dba się o jak najwyższą jakość wytwarzanych produktów. To firma, której motorem napędowym była miłość do natury i wszystkiego, co ekologiczne. Do tego, aby produkty spełniały rygorystyczne normy jakości, jest przywiązywana szczególna waga. Prawdziwe kosmetyki ekologiczne, które nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji i dodatków chemicznych to właśnie definicja nature queen. 

Firma stoi na stanowisku, że tylko to, co pochodzi bezpośrednio od natury, jest naprawdę zdrowe. Marka Nature Quee, która dostępna jest np. tutaj,  promuje powrót do naturalnych kosmetyków i surowców jako alternatywa dla tego rodzaju produktów kosmetycznych, które obficie wzbogacone są syntetycznymi emulgatorami, barwnikami, i innymi substancjami o wątpliwym wpływie na zdrowie.

Ekologiczne wyroby

kosmetyki nature queen

Kosmetyki Nature Queen są w całości ekologiczne i spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakości. W asortymencie marki znaleźć można duży wybór preparatów o silnym działaniu odżywczym i przeciwstarzeniowym, które są prawdziwą bombą witaminową dla skóry. Marka przywiązuje dużą wagę do jakości swoich produktów, które są jednocześnie ekskluzywne i niedrogie. W zależności od wymagań skóry danej osoby znaleźć można kosmetyki do cery wrażliwej, naczyniowej, suchej i dojrzałej, mieszanej, tłustej, jak również problematycznej. Firma Nature Queen w 2019 roku zdobyła tytuł Kobiecej Marki Roku.

Co jest w ofercie?

Wśród produktów linii Nature Queen znaleźć można hydrolaty, balsamy do mycia twarzy oraz ciała o egzotycznych, rzadko spotykanych zapachach. To także olejki kokosowe, olejki z pachnotki i z pestek owoców leśnych.