Primabiotic

Naturalne kosmetyki Primabiotic

Naturalne kremy, szampony czy mydła bez środków pieniących i barwników. Często słyszy się o zaletach kosmetyków bez chemii. Dlaczego warto je wybrać? Wszelkie niepożądane substancje w składzie różnych żeli, mydeł czy szamponów mogą nadmiernie wysuszać, podrażniać lub powodować alergie na skórze. Stosowanie naturalnych kosmetyków to gwarancja bezpieczeństwa. Kosmetyki Primabiotic są uniwersalne i odpowiednie dla różnych rodzajów skóry, są delikatne i mogą być stosowane przez całą rodzinę.

Z czego powinny składać się naturalne kosmetyki?


Naturalne kosmetyki w swoim składzie mają ekstrakty ziołowe, a konkretnie te z chmielu i nagietka (do pielęgnacji włosów), z borowiny (rodzaj torfu polecany do zdrowotnych kąpieli), które zawierają dobroczynne bakterie i dbają o warstwę ochronną skóry, czyli o mikrobiom.

Kosmetyki na bazie ziołowych preparatów można stosować codziennie. Przejście na szampon bez SLS może początkowo sprawić, że włosy będą szorstkie. Pamiętać jednak należy, że to uczucie zniknie po kilku dniach, później wszystko wróci do normy i zacznie się zauważać różnicę w kondycji włosów, które zaczną lśnić i błyszczeć bardziej niż kiedykolwiek. Codzienną pielęgnację warto uzupełnić naturalnymi żelami do higieny intymnej. Preparaty te odpowiadają za utrzymywanie odpowiedniego pH wrażliwych miejsc, skutecznie łagodzić podrażnienia i utrzymywać odpowiednie nawilżenie. Zastosowanie naturalnych olejków, takich jak makadamia i oliwka pozwoli pozbyć się dyskomfortu.

Produkty Primabiotic


Asortyment marki Primabiotic to nie tylko suplementy , ale przede wszystkim naturalne kosmetyki zawierające „dobre bakterie”. Kremy do twarzy, żele do higieny intymnej, mydła w płynie i kostkach, szampony, pudry, maseczki oraz pasty do zębów. Te ostatnie sprzedawane są w opakowaniach wykonanych z biodegradowalnych surowców pochodzenia roślinnego.