Paznokcie hybrydowe najlepszy wybór dla każdej pani

Paznokcie hybrydowe są bardzo popularne: https://darmarsklep.pl/manicure-hybrydowy. Każda kobieta, która lubi mieć zadbane, ładne paznokcie powinna choć raz w życiu zrobić sobie manicure hybrydowy. Potem nie będzie chciała już nic innego. Paznokcie hybrydowe wypierają pomału manicure akrylowy i żelowy.

Zalety manicure hybrydowego

Paznokcie hybrydowe są bardzo trwałe i uniwersalne. Można na nich wykonywać różnego rodzaju zdobienia, które mogą być prawdziwymi dziełami sztuki. wykonane jednak muszą być przez profesjonalistkę, której nie drgnie ręka, ma zdolności manualne, wprawę i cierpliwość.

Tym, co wyróżnia z pewnością  paznokcie hybrydowe jest bardzo prosta aplikacja. Lakiery hybrydowe nakłada się podobnie jak klasyczne, ale jest ma się tu więcej czasu na poprawki. Dzieje się tak dlatego, że lakier na trwałe zasycha dopiero po utwardzeniu go lampą UV, LED.

Jak prawidłowo nakładać hybrydę?

Aby długo cieszyć się paznokciami hybrydowymi, zanim zacznie się nakładać lakier, trzeba odpowiednio przygotować płytkę paznokcia. Trzeba ja odtłuścić, a przy tym zmatowić bloczkiem polerskim. Na tak przygotowaną powierzchnię nakłada się bazę z kauczuku, albo bazę budującą, potem wybrany lakier hybrydowy, a następnie top nabłyszczający. Jeżeli produkty do wykonania hybrydy są dobrej jakości to powodują także to, ze paznokcie się wzmacniają i są silniejsze niż przed nałożeniem hybrydy. Proces nakładania nie jest długi i trwa około półtorej godziny. Jest całkowicie bezbolesny.

Jak wybrać paznokcie hybrydowe – kształt i kolor

Kształt paznokci hybrydowych może być różny. Wszystko zależy od preferencji klientki. Mogą być one okrągłe, kwadratowe, w formie stożka. Długości też mogą posiadać różne. Manicure hybrydowy jest bardzo trwały i nie trzeba obawiać się, że paznokcie dłuższe połamią się przy wykonywaniu pracy fizycznej.

Jeśli chodzi o kolory, to wiele pań zastanawia się, jak wybrać paznokcie hybrydowe, aby ich kolor nie znudził się po tygodniu noszenia. Paleta kolorów lakierów hybrydowych jest bardzo bogata i obejmuje wszystkie odcienie każdej barwy. Inne kolory paznokci preferuje się zimą, inne latem, a jeszcze inne jesienią czy wiosną.

Rodzaje lakierów do paznokci hybrydowych

Paznokcie hybrydowe skutecznie wypierają tipsy i paznokcie przedłużane metoda żelową albo akrylową. Lakiery do wykonania manicure tego typu to polimerowe emalie. które wymagają, aby je utwardzać w specjalnych lampach UV. Dzięki temu lakier nie pęka, zachowuje połysk i nie odpryskuje. Może się utrzymać aż do trzech tygodni. Potem na paznokciach pojawia się naturalny odrost. Wówczas należ zmyć stary lakier, poprawić ewentualnie kształt paznokcia i nałożyć nowy lakier hybrydowy. 

Absolutnym hitem są lakiery hybrydowe termiczne, które zmieniają kolor pod wpływem ciepła, lakiery hybrydowe trzy i pięć w jednym. W przypadku tych ostatnich paznokcie nie wymagają utwardzenia w lampach.

Manicure hybrydowy powinno wykonywać się w specjalistycznych gabinetach kosmetycznych, ale równie dobrze można go wykonać samemu w warunkach domowych. Warunkiem jest posiadanie niezbędnych akcesoriów.