stoooopy

Pedicure na stopy

Na czym polega manicure – chyba wszyscy doskonale wiedzą. Podobnie jest, jeżeli chodzi o pedicure. Tylko, że warto wiedzieć, iż w obecnych czasach ma się dostęp do różnego rodzaju zabiegów, które wykonywane są na stopy.

Zabieg z wykorzystaniem kwasów kosmetycznych

Jednym z takich zabiegów jest Pedicure Callus Peel. Do jego wykonania używa się kwasów kosmetycznych. Są one mieszanką, która opracowana jest przy pomocy najnowszych badań. Taka forma pedicure dedykowana jest dla wszystkich. W szczególności powinny z niej skorzystać osoby, które:

  • mają spękane pięty
  • mają tendencję do przesuszania, czy też rogowacenia skóry na stopach
  • posiadają grubą warstwę przesuszonego naskórka na stopach

Nowoczesne zabiegi

pedicureTak, niektórzy doskonale wiedzą, co to znaczy zrogowaciały naskórek. Jego usunięcie za pomocą klasycznej metody (frezarki) nie będzie łatwe. Co więcej, może nie być możliwe, dlatego warto wybrać Callus Peel. W szczególności, że jest to zabieg, który cieszy się dobrymi opiniami. Już od jakiegoś czasu spotykany jest on w ofercie salonów kosmetycznych. Klienci (tak, nie tylko panie, ale również panowie) pozytywnie wypowiadają się o działaniu tego typu zabiegu. Warto mieć świadomość tego, że tego typu zabieg pedicure, co jakiś czas będzie trzeba powtarzać, aby móc utrzymać osiągnięty efekt.

Dowiedz się szczegółowo o zabiegu na stopy callus peel w EasyNails, warto wiedzieć jak przebiega zabieg przed zapisaniem się ze względu na możliwe przeciwwskazania jak rany, czy stan zapalny na stopach.