montibello

Program partnerski dla salonów fryzjerskich

Otwierając własny salon fryzjerski, warto zastanowić się nad stałą współpracą z dostawcą kosmetyków i akcesoriów fryzjerskich. Często wiąże się to nie tylko z odpowiednimi rabatami na profesjonalne kosmetyki do włosów, przynosi również inne korzyści. Przyjrzyjmy się ofercie marki Montibello, skierowanej do osób profesjonalnie zajmujących się fryzjerstwem i obecnej na polskim rynku już dziesięć lat.

Produkty marki Montibello

Produkty Montibello są podzielone na trzy główne linie – kosmetyki do koloryzacji, do pielęgnacji i do stylizacji włosów. We wszystkich kategoriach możemy znaleźć produkty dostosowane do bardzo różnych rodzajów włosów, ich różnorodnych potrzeb i wymagań, również dedykowane alergikom i odpowiednie dla wegan. Duża różnorodność pomaga dobrać kosmetyki dla każdego klienta.

montibello

Wyjątkowa oferta dla Twojego salonu od Montibello

Dla partnerskich salonów Montibello ma przygotowana rabaty na pojedyncze produkty, możliwość stworzenia dedykowanej oferty dla konkretnego salonu i jego klientów, stały rabat na sprzęt fryzjerski oraz rabat na organizowane przez Montibello szkolenia podnoszące kompetencje zespołu. Ponadto, oferta jest elastyczna i może być dostosowana do potrzeb Twojego salonu.

Bardzo ważne jest, by w salonie fryzjerskim korzystać z kosmetyków sprawdzonych i dostosowanych do potrzeb indywidualnych klientów. Na korzyść Montibello przemawia ugruntowana już pozycja na rynku oraz szeroka gama produktów. Nim zdecydujemy się na program partnerski, warto wziąć udział w jednym z organizowanych przez markę szkoleń oraz porozmawiać z opiekunem klienta, który dokładnie przedstawi zasady współpracy.