paznokcie z brokatem

Pyłek do paznokci hybrydowych

Manicure hybrydowy cieszy się od kilku lat powodzeniem wśród wielu pań i to w każdym wieku. Kobiety kochają go za niesamowity efekt, trwałość oraz precyzyjność. Dzięki hybrydzie na paznokciach można stworzyć prawdziwe arcydzieła sztuki.

Różnorodne wzory


Niektóre panie kochają klasykę i jednolite kolory na swoich paznokciach. Są także panie, które lubią zaszaleć i od czasu do czasu chcą stworzyć na swoich dłoniach niezwykle wzory. Różnorodne pyłki do paznokci pozwalają stworzyć manicure wyjątkowy, oryginalny i bardzo nowoczesny. Pyłek do paznokci hybrydowych księżniczki, pyłek syrenki czy typowo błyszczące i brokatowe dodatki to strzał w dziesiątkę, by udekorować nimi zarówno wszystkie, jak i tylko wybrane paznokcie.

Pyłek do paznokci hybrydowych


Pyłki do paznokci są niezwykle efektownym i czarującym dodatkiem. Można je położyć na każdy kolor lakieru oraz tworzyć z nim dowolne wzorki. Profesjonalne pyłki, panie znajdą w salonach gdzie sprzedawany jest asortyment do hybryd. Warto wybrać pyłek takiej samej marki, jak lakiery hybrydowe i inne akcesoria posiadane. Dzięki temu idealne będzie komponował się i współgrał z tym, co znajduje się na płytce. Należy pamiętać, że pyłek zawsze trzeba utwardzić topem zgodnie z instrukcją podaną na aplikowaniu przez producenta. Bez problemu wytrzyma on na paznokciach tyle co lakier – czyli nawet do 4 tygodni. Zdecydowanie warto
je spróbować i z nimi eksperymentować.