rica odżywcza maska do włosów

Rica. Pielęgnacja włosów, która nie potrzebuje komplementów.

Misją włoskiej firmy Rica, jest wsparcie profesjonalistów fryzjerstwa w ich codziennej pracy. Hołdując sprawdzonym wartościom, jakimi są według założycieli Rica, praca, rodzina, tradycja i rozumienie tego, co w życiu jest najważniejsze, marka specjalizuje się w produktach wysokiej klasy, które oparte są na specjalnej jakości składnikach, naturalnego pochodzenia. 

Produkty fryzjerskie przeznaczone dla osób ceniących profesjonalną jakość. 

Kosmetyki Rica, to profesjonalne linie kosmetyków przeznaczonych do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. To również produkty z kategorii serii męskiej, kosmetyki stworzone na bazie naturalnych składników, jakie występują jedynie w basenie Morza Śródziemnego oraz te, jakie w salonach fryzjerskich stosowane są do wykonywania trwałej.  Wiele z nich, może być dla was ogromną nowością lub czymś, z czym do tej pory, nie mieliście okazji się spotkać. Tak jest w przypadku olejku rozjaśniającego BBK Perfect Oil, który należy do produktów Rica, opartych na technologii koloryzacji demi-permanentnej, wzbogaconej o funkcję działania aktywatora. Ten kosmetyk, to wyjątkowa rzecz, która może się przydać nie tylko profesjonalistom. 

rica olejek do włosów

Zaangażowanie i praca, które przynoszą niesamowite efekty. 

Innym, równie ciekawym produktem, jest maska pigmentacyjna Burn Umbra, która pogłębia brązowe odcienie włosów. Maska, zawiera wyłącznie naturalne pigmenty, które na pewno się sprawdzą, gdy zależy nam na odświeżeniu koloru naszych włosów lub uwydatnieniu ich brązowych refleksów. Kosmetyki Rica, stanowią niesamowity zasób niezwykle interesujących produktów, co nie jest zwykłą przechwałkom, lecz dowodem na to, że marka oraz jej twórcy, włożyli ogromny wysiłek w to, aby ich produkty były naprawdę wyjątkowe. Wczytując się w ich etykiety oraz informacje na ich temat, możemy ulec wrażeniu, że czas na chwilę, dosłownie zatrzymał się w miejscu.