żel do zdobień makear white

Żele do zdobień — potrzebne czy nie?

Główną funkcją lakieru żelowego jest naprawa uszkodzonych, złamanych i osłabionych paznokci. Ten lakier tworzy gruby i zaokrąglony wygląd na paznokciach, ale musi być utwardzony za pomocą lampy LED lub UV.

Żele do zdobień — jakie cechy powinny mieć?

-Produkt musi być wyprodukowany i zapakowany w Europie lub w innym kraju, w którym przestrzega się europejskich przepisów, aby zapobiec stosowaniu toksycznych, niezgodnych z przepisami lub rakotwórczych substancji na naszych paznokciach.

-Samopoziomowanie sprawia, że produkt rozprowadza się równomiernie na powierzchni paznokcia, dzięki czemu nie gromadzi się na nim żel i znacznie skraca czas opiłowywania.

-Bardzo ważne jest, aby przy trudnym modelowaniu paznokci wybierać żele do zdobień, których czas utwardzania nie przekracza 3 minut. Lepiej wybierać żele do zdobień, których czas utwardzania wynosi 120 sekund.

-Koniecznie wybierz bazę i uszczelniacz o niskiej lepkości, jeśli używasz lakierów monofazowych. Paznokcie po zastosowaniu żelu będą wyglądały naturalnie, będą wypolerowane i promienne. Jest on idealny do nakładania na paznokcie średniej długości. Lakier ten jest substancją światłoutwardzalną (tzn. musi schnąć przy użyciu określonej lampy LED), która sprawia, że paznokcie stają się grubsze i trwalsze. Jest również prosty w nakładaniu i usuwaniu i może trwać od dwóch do trzech tygodni.

Trwałe żele do zdobień paznokci to produkt, z którego będziemy zadowolone i my i nasze klientki.

żele do zdobień paznokci, olive

Kształt paznokci, a zdobienie paznokci żelami do zdobień

Kwadratowe paznokcie są jednym z najbardziej popularnych kształtów paznokci, szczególnie wśród kobiet. Aby stworzyć arcydzieło na dużej powierzchni paznokcia, ten kształt paznokcia jest doskonałym wyborem. Aby uniknąć wizualnie nieprzyjemnego wykończenia, należy wybrać ten kształt paznokci, gdy ręka klienta jest zwężona i cienka.

Aby skonstruować gwoździe kwadratowe, używamy prostego pilnika do paznokci. Zaczynamy od opiłowania długości paznokcia przed opiłowaniem szyn (czyli równoległych boków paznokcia); będziemy mogli w ten sposób wykonać dobrze zdefiniowane kąty, które są charakterystyczne dla paznokci kwadratowych! Paznokcie owalne wykonuje się w taki sam sposób jak paznokcie kwadratowe, a następnie łagodzi się kąty, aby były one delikatniejsze i bardziej smakowite. Kształt owalny jest doskonały dla osób, które mają smukłą, ale niemocną rękę i nie chcą rezygnować z mocnego wykończenia.