Manicure hybrydowy zestaw startowy

Dla bardzo wielu kobiet istotną częścią wizerunku jest ich manicure. Wydaje się on być detalem, jednak tak naprawdę stanowi ważny element, nad którym długo pracujemy, aby uzyskać pożądany efekt. Niektóre kobiety wykonują go zawsze u kosmetyczki, a inne nauczyły się robić samodzielnie w domowych warunkach. Wystarczy kupić kilka podstawowych sprzętów i narzędzi i rozpocząć swoją przygodę z tą formą pielęgnacji.

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Jeśli mamy niewiele informacji na temat lakierów hybrydowych to warto poznać podstawy, do których należy fakt, że są to lakiery, które utwardzane są w lampie pod wpływem diod LED. Przed nałożeniem właściwego lakieru nakładamy bazę, którą utwardzamy w lampie, następnie nakładamy kolor – utwardzamy go w lampie, nakładamy top i również wkładamy dłoń do lampy.

Całość może zająć około 20 minut, a efekt jest trwały. Dobrze przygotowana płytka paznokcia, staranne jej pomalowanie i utwardzenie sprawią, że rezultat będzie widoczny nawet przez 3 tygodnie. Później już dość mocno jest widoczny odrost, dlatego należy wykonać manicure od nowa. Jeżeli chcemy kupić dobre lakiery do hybrydy warto odwiedzić sklepy, które mają szeroki asortyment. Przez internet możemy porównać wiele produktów.

Różnorodność kolorów i istota jakości

Warto kupować lakiery, które cieszą się dobrymi opiniami. W przeciwnym wypadku możemy być rozczarowanie ich jakością. Ważne jest to, żeby łatwo się aplikowały, dobrze rozprowadzały, miały odpowiednią gęstość i krycie. Dobry sklep z lakierami hybrydowymi znajdziemy w wielu punktach stacjonarnych, ale warto zapoznać się również z asortymentem w sieci możemy być zaskoczone, jak wielka jest różnorodność barw i odcieni. Na początek warto zaczynać od kolorów jasnych, bo nie precyzyjne nałożenie nie będzie tak widoczne. Bardzo prawdopodobne jest, że nie zrobimy tego idealnie, ale nie ma powodów, żeby sie zniechęcać. To naturalne.