Milk-Shake-Incredible-Milk-Bee-Kind

Milk Shake – wszystko, czego potrzebujesz do włosów

Firma Milk Shake posiada w swej ofercie nie tylko szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji czy koloryzacji włosów, ale również profesjonalny sprzęt do ich stylizacji. Ponadto, w asortymencie marki znajdują się także produkty do mycia ciała i rzeczy przydatne w domowym spa. Milk Shake wyróżnia fakt, iż wszystkie kosmetyki tej firmy tworzone są wyłącznie z naturalnych składników. Brak konserwantów oraz SLS w składzie sprawia, iż kosmetyki nie wywołują alergii ani podrażnień.

Milk Shake – co zawiera oferta naturalnych kosmetyków?

Milk-Shake-Lifestyling-Curl-ShaperAsortyment kosmetyków marki Milk Shake jest naprawdę bogaty. Wśród zaledwie samych szamponów można wyróżnić te przeznaczone do nawilżania, walki z łupieżem, przetłuszczaniem czy wypadaniem, nadawania objętości, schładzania koloru, regeneracji lub oczyszczania. W odpowiedzi na te same problemy powstały również maski, odżywki oraz całe zestawy zapewniające optymalną kurację skierowaną na konkretną przypadłość. Wśród produktów do stylizacji wyróżnić można wyróżnić m.in. lakiery, żele, pasty, pianki oraz woski. W kategorii koloryzacja dostępne są pianki, tonery, farby oraz ciekawe rozwiązanie, jakim jest kamuflaż odrostu w postaci sprayu zapewniającego pokrycie siwych włosów.

Co jeszcze oferuje Milk Shake?

Firma Milk Shake zaopatruje klientów także w urządzenia w postaci m.in. maszynek do strzyżenia, prostownic, lokówek, suszarek i karbownic. Asortyment obejmuje także szczotki i wałki do włosów. Wśród kosmetyków do pielęgnacji ciała znajdują się olejki oraz żele pod prysznic. Z kolei oferta produktów dla domu zapewnia m.in. spraye zapachowe do pomieszczeń i dyfuzory o nutach składających się z głowy, serca i zapachów bazowych, a także świeczki zapachowe, gdzie zapachy wybierane są na takiej samej zasadzie.