Iossi – czyli jak wykorzystać nieznany potencjał zwykłych składników

Mali i lokalni producenci produktów kosmetycznych, nie od dziś podbijają lokalne rynki. Stabilność produkcyjna oparta na naturalnych technologiach (produkcja ręczna), to gwarant stworzenia dobrych i skutecznych kosmetyków. Kosmetyki Iossi to przykład produktu, którego skład może zaskoczyć każdego.

Czerwone wino? Czemu nie!

Kreatywność twórców tej marki jest wręcz ogromna. Widać to zwłaszcza na przykładzie… czerwonego wina, które jest bardzo często wykorzystywane przez nich, jako składnik kosmetyków pielęgnujących cerę. I choć smakuje ono bardzo dobrze, to oprócz tego waloru posiada ono również resweratrol, który korzystnie wpływa na kondycję skóry, znacznie opóźniając jej procesy starzenia. To jednak nie wszystko. Składniki zawarte w czerwony winie, bardzo korzystnie wpływają też na ochronę organizmu przed negatywnym wpływem promieniowania ultrafioletowego, działając jednocześnie przeciwzapalnie i przeciwzmarszczkowo.

Granat, czyli jak zniszczyć proces starzenia?

Wśród wielu substancji naturalnego pochodzenia wykorzystywanych przez firmę Iossi kosmetyki, ekstrakt z granatu zajmuje szczególne miejsce. Podobnie jak czerwone wino, również i on znacznie spowalnia procesy starzenia się skóry. To jednak nie wszystko! Jeśli zastosuje się go bezpośrednio na skórę, korzystnie wpłynie on na poprawę jej nawilżenia. Zwęża on jednocześnie pory skóry, dzięki czemu z powodzeniem ogranicza nadmierne jej przetłuszczanie i występowanie związanych z tym zmian skórnych.

Podsumowując, firma Iossi jest pionierem, jeśli chodzi o wprowadzanie na rynek rozwiązań w pełni innowacyjnych, ale też całkowicie bezpiecznych dla zdrowia.