Metody regulacji brwi

Zadbane i równe brwi to coś, do czego dążyć powinna każda z pań. Jest to jeden z najbardziej podstawowych zabiegów kosmetycznych, jaki można wykonać, zarówno samemu w domu, jak i u kosmetyczki.

Jakie istnieją najpopularniejsze metody regulacji brwi?

Na samym początku z całą pewnością nie mogłoby zabraknąć tradycyjnego usuwania włosków za pomocą pęsety. Jest to najtańszy, a także najłatwiejszy sposób usuwania zbędnych włosków. Zabieg z łatwością można wykonać samemu w domu i nadać brwiom dowolnie wybrany i dopasowany kształt.

zabieg regulacji brwi

Kolejną bardzo znaną metodą jest usuwanie włosków za pomocą wosku. Tutaj jednak przyda się wprawa kosmetyczki, ponieważ nie każdy jest w stanie, samemu wykonać precyzyjnie taki zabieg posługując się woskiem. Dlatego też warto w takim przypadku sprawdzić miejsca takie, jak regulacja brwi Wrocław.

Bardzo modną ostatnio i zyskującą rozgłos metodą jest także usuwanie włosków za pomocą nitkowania. Dzięki połączeniu ze sobą dwóch nitek kosmetyczka jest w stanie usunąć wszystkie włoski, które wystają poza linię kształtu brwi. Jest to metoda bardzo skuteczna, precyzyjna oraz trwała, ponieważ włoski zostają wyrwane z cebulkami, ale z całą pewnością wykonywać ją powinna osoba doświadczona.