pomadka Maybelline

Super trwała pomadka Maybelline

Trwałe i intensywne pomadki zdecydowanie są na wagę złota. W końcu stanowią one doskonałe dopełnienie każdego makijażu. Sprawdzą się, zarówno w makijażach klasycznych, jak i typowo imprezowych bądź wyjściowych. Warto sprawdzić czym szczególnym wyróżniają się poszczególne rodzaje, a także, na jaką kolorystykę warto postawić.

Pomadka Maybelline w uniwersalnej kolorystyce


W ostatnich latach marka Maybelline wypuściła na rynek naprawdę wiele ciekawych wariantów szminek w przeróżnych odcieniach, co sprawia, że każda z pań ma szansę znaleźć dla siebie tę jedyną, która dopasuje się do jej gustu oraz stylu. Na Drogeria.pl dostępna jest cała paletą ultratrwałych szminek, które nie ścierają się nawet podczas jedzenia czy picia. To bardzo komfortowe, ponieważ nie trzeba poprawiać makijażu podczas ważnych uroczystości czy wyjść. Kolory szminek zawsze warto dopasowywać bezpośrednio do swojej karnacji oraz kreacji. Dopasowanie kolorystyczne jest niezwykle ważne i pozwoli stworzyć efekt, o jakim się marzy.

Czym wyróżnia się pomadka Maybelline?


Niezaprzeczalnie jednak należy podkreślić, czym szczególnym wyróżnia się pomadka Maybelline i dlaczego warto zdecydować się akurat na nią. Przede wszystkim pomadki tej marki są naprawdę trwałe, a dodatkowo zawierają składniki, które w naturalny sposób pielęgnują usta, dzięki czemu zapobiega się również ich wysychaniu i pękaniu. To bardzo ważne, zwłaszcza wtedy gdy, nakłada się szminkę czy pomadkę na co dzień i spędza się cały dzień w makijażu. Dodatkowo pomadki Maybelline mają różne stopnie wykończenia, co sprawia, że bez trudu znaleźć można tam, zarówno modele całkowicie matowe, wręcz z jedwabistym wykończeniem, jak i produkty z błyskiem, który niewątpliwie przyciągnie wzrok.