kosmetyki online

Kilka trików pozwalających na zdobycie darmowych kosmetyków

Ceny kosmetyków sprzedawanych w standardowych drogeriach są coraz wyższe, dlatego ubożsi ludzie nieraz kompletnie rezygnują z dbania o własny wygląd. Gdyby natomiast skorzystali z kilku prostych trików, mogliby pozyskać wiele wartościowych produktów pielęgnacyjnych, nie przeznaczając na nie ani jednego grosza.

Darmowe próbki i testery

Producenci tworzący pełne wersje swoich kosmetyków online, zazwyczaj od razu kreują ich niewielkie testery. W niepozornych, małych saszetkach czy słoiczkach natknąć się można na żele pod prysznic, szampony, odżywki, maseczki, balsamy do ciała czy nawet podkłady oraz specjalistyczne maści. Wystarczy zapytać o takie próbki w sklepie, by uzyskać je zupełnie za darmo.

Branie udziału w konkursach

kosmetyki onlineJest to opcja nieco bardziej wymagająca, na którą trzeba poświęcić więcej czasu. W sieci bez trudu można natrafić na liczne konkursy, których laureaci otrzymują zestawy markowych kosmetyków. Zazwyczaj zabawy polegają na odpowiedzeniu na kilka pytań dotyczących konkretnej firmy. Warto brać w nich regularnie udział i wygrywać ciekawe kosmetyki online.

Przyjemne zamiany

Każda kobieta posiada w swojej kosmetyczce przynajmniej kilka takich produktów, z których w ogóle nie korzysta. Warto zatem zaoferować je komuś innemu i w zamian otrzymać coś zupełnie nowego. Wymiany kosmetyczne tego rodzaju niegdyś były bardzo popularne w Internecie. Warto sobie o nich przypomnieć.