usta

Kredka Pierre Rene Lip Matic – wiele opcji makijażu ust

Usta są dla wielu osób centralnym punktem stylizacji, na który szczególnie zwraca się uwagę. Zwłaszcza panie lubią podkreślać ich kształt i dobierać różne kolory szminek do bluzki, torebki lub innych dodatków garderoby. Nic dziwnego, że makijaż ust się nie starzeje. Choć moda na odcienie pomadek zmienia się sezonowo, każdy może wybrać to, w czym czuje się najlepiej. Szesnaście kolorów konturówki od Pierre Rene daje spore pole do popisu w makijażu.

Jakie właściwości posiada konturówka Pierre Rene Lip Matic?

Pierwszą cechą, która wysuwa się na prowadzenie w przypadku konturówek Lip Matic są ich właściwości wodoodporne. Taką zaletę chyba najbardziej doceniają użytkowniczki i użytkownicy produktów do makijażu. Nie ma nic gorszego od spływającego po twarzy kosmetyku np. podczas upału. W przypadku produktów do ust największym zagrożeniem dla trwałości koloru jest jedzenie i picie – to właśnie wtedy po szmince, kredce lub błyszczyku najczęściej nie pozostaje nic prócz nieestetycznych pozostałości. W przypadku konturówki Pierre Rene Lip Matic można swobodnie wykonywać różne czynności w ciągu dnia bez obawy o ścieranie się kosmetyku. Jakie jeszcze cechy posiada kredka? Klienci wymieniają m.in.:

– dobre krycie,
– ożywione kolory,
– gładką konsystencję.

Kontur ust czy pełen makijaż?

Kredkę można stosować na wiele sposobób. Sporą zaletą kredki Lip Matic jest jej uniwersalność. Oprócz tego, że kolory dopasowują się do różnych typów urody, sam produkt można nakładać zarówno jako bazę pod dalsze działania makijażowe, jak i samodzielnie – jako kosmetyk zastępujący szminki i błyszczyki. Wiele zastosowań w jednym produkcie to wygoda, którą docenia wielu.