mezoterapia igłowa ciała

Mezoterapia w Białymstoku

Ostatnimi czasy, zabieg mezoterapii igłowej ciała w Białymstoku wiedzie prym. Dlaczego? Dlatego, że każdy chce wyglądać pięknie. Każdy chce cieszyć się delikatną i zadbaną skórą, bez grama cellulitu. Ale czy oby na pewno warto jest się poddać takiemu zabiegowi? Jakich efektów można się spodziewać i jak długo będzie można się nimi cieszyć?

Mezoterapia igłowa ciała

Zabieg mezoterapii igłowej polega na ostrzykiwaniu zajętych na przykład cellulitem partii ciała – uda, biodra, pośladki, ramiona. Specjalny pistolet wbija się w ciało na głębokość od 1 do 2 milimetrów, wpuszczając jednocześnie substancje aktywne, które od tej chwili będą walczyć o piękną i gładką skórę.

Mezoterapia igłowa jest bezpieczna – o ile przeprowadza ją wykwalifikowany pracownik kliniki dermatologii estetycznej bądź kosmetolog. Nie należy poddawać się zabiegowi w nieznanych źródłach, gdyż może to grozić powikłaniami – przecież wszystko w nieodpowiedniej dawce bądź nieumiejętnie wykonane może przynieść niepożądane efekty!

Skuteczne zwalczanie cellulitu metodą mezoterapii igłowej w Białymstoku zajmuje od 5 do 6 zabiegów (w odstępach około dwutygodniowych). Efekt widoczny jest od pierwszego zabiegu, natomiast efekt końcowy utrzymuje się nawet do 3 lat.

Mezoterapia igłowa poradzi sobie nie tylko z cellulitem. Można tą metodą zwalczać rozstępy, spłycać zmarszczki. Jest po prostu idealnym zabiegiem na piękną i młodo wyglądającą skórę twarzy i ciała.