zestaw wersow

Seria kosmetyków znanej influencerki

Weronika Sowa, bardziej znana jako Wersow, jakiś czas temu we współpracy z Makeup Obsession wypuściła linię kosmetyków sygnaturowanych jej pseudonimem artystycznym. Zestaw Wersow zawiera produkty, dzięki którym zrobić można pełen makijaż. Kosmetyki są niezwykle trwałe. Produkty są zamknięte w zjawiskowych opakowaniach. Co znajduje się w zestawie kosmetyków Wersow? 

Zestaw kosmetyków Makeup Obsession Wersow

Fanki Wersow długo czekały na stworzenie przez celebrytkę kolekcji własnych kosmetyków. Sowa wypuściła całą kolekcje, na którą składają się bardzo uniwersalne kolory, idealne na codzień, jak i na wieczorowe wyjście. Jakie produkty znajdują się w kolekcji? Przede wszystkim paletka do konturowania Pink Me Up. W skład paletki wchodzą dwa bronzery, róż oraz rozświetlacz. Kolejna paletka, tym razem z cieniami do powiek, nosi nazwę You Got This Shadow Palette. To 16 kolorów w tonacjach ciepłych i zimnych. Wersow wypuściła również paletkę kosmetyków do brwi, Hello Brow Kit. Znajduje się w niej aż 8 odcieni, tak aby idealnie dobrać kolor. Wersow zaproponowała również nieduży, składający się z 2 modeli zestaw pędzli do brwi. 

Wersow kosmetyki do ust 

W zestawie kosmetyków Wersow nie brakuje również kosmetyków do ust. To dwa błyszczyki oraz pomadka. Zaczynając od tej ostatniej, pomadka Mosty Matte Lipstick, jak sama nazwa wskazuje jest wykończona matem. Substancja w płynnej postaci jest niezwykle wygodna w aplikowaniu. Kolejny produkt to kremowy błyszczyk Soft Cream Lip Gloss. Błyszczyk o delikatnie satynowym wykończeniu, jest bardzo komfortowy w noszeniu, nie klei się, a usta są podkreślone. Z kolei Crystal Clear Lip Gloss to przezroczysty błyszczyk. Pięknie podkreśla usta, a transparentna formuła, która jest ostatnio niezwykle modna, to też trafia w gust wielu osób.